Що подарувати жінці козерогу: цікаві ідеї та рекомендації

Козеріг — знак раціональний, розважливий, пов’язаний з Землею. Він досить консервативний. Жінка, народжена під знаком козерога, твердо стоїть на землі. Уявити розважливу, раціональну і жорстку за своєю природою представницю слабкої статі іноді складно.

Ще складніше вирішити, що подарувати жінці козерогу. З одного боку напрошується суворий чоловічий варіант. З іншого боку подарувати жінці щось практичне не завжди здається доречним. Нехай ця жінка і практична, і знає, чого хоче.

Такі жінки — не така вже рідкість, але образ такої жінки все ще не звичний для суспільства. Її сприймають з острахом, на перших порах, а чоловіки і зовсім можуть асоціювати жорсткість і практичність, як виклик. Все ж чимало факторів ведуть козерогів жінок до визнання і успіху:

 • Честолюбство.
 • Не любов до повітряних замків.
 • Зосередженість на моменті тут і зараз.
 • Скритність.
 • Завзятість.
 • Витримка.

Спостерігайте, цікавтеся — не задавайте питань

Подарунок жінці козерогу — завдання, вирішення якого потребує часу і кмітливості. Адже багато що залежить не тільки від особистісних особливостей, але і віку, захоплень, соціального стану, відносин з тією, кому ви підбираєте, що подарувати.

Дівчині, нехай вона сотні разів практична, краще подарувати прикраси, набір дорогої і якісної косметики. Порадує її і прилади для догляду за собою. Рушники і халати — варіант не з гірших, але при виборі такого подарунка обов’язково звертайте увагу на якість і марку виробу.

Шкіряні аксесуари, фірмова ручка (пір’яна), диктофон — все це буде прийнято і схвалено діловими представницями слабкої статі, які народилися під знаком козерога.

Даруєте ви подарунок жінці або дівчині, не задавайте зайвих питань, не допитуйтеся, що їй краще подарувати. Конкретної відповіді ви не почуєте — ніхто не збирається полегшити вам вибір. Козерогові не властиво озвучувати свої побажання. Але не збивайте ноги в пошуках найкращого практичного подарунка — непрактичний і непотрібний, здавалося б, презент козерогом буде прийнято з вдячністю і теплотою.

Щоб не помилитися у виборі є сенс придивитися до вашого козерогу. Людина вона талановита, практична, і хоч час на дурниці витрачати не збирається, але хобі дурістю не вважає. Це те, що у неї є і чого в неї не віднімеш — інтерес.

Коли ви зрозумієте, чим захоплюється ваша талановита і практична, можете сміливо відправлятися і вибирати подарунок козерогові.

Від в’язальної спиці до об’єктива і щоб служило довго

Подарувати дівчині, що захоплюється фотографією, об’єктив або чохол для фотоапарата, а то й курси фотографа, не складе труднощів. Ще краще сходити з нею на виставку фоторобіт — так культурне дозвілля поєднуватиметься з практичністю.

Подарувати в’язальні спиці, фільтр для очищення води в акваріумі, гітарні струни, автомобільний аксесуар — можна сміливо, от тільки не скупіться.

 1. Козерогові важливо, щоб подарунок прослужив довго, як можна довше. Недобросовісно зроблена річ, погані спиці, порвані струни та інша халтура неприпустима.
 2. Шукайте виробника, звертайте увагу на марки, збирайте інформацію.
 3. В крайньому випадку, ніби ненароком поцікавтеся, якій марці віддає перевагу сам майбутній власник подарунка.

Кар’єрно-сімейна специфіка

Жінки козероги — прекрасні берегині сімейного вогнища. Козерогові нема чого піднімати бучу, пускати в очі пил, влаштовувати скандали. Не любитель він африканських пристрастей. Сім’я для жінки, яка народжена під цим знаком, це оплот. Якісні речі, покликані зберігати затишок, будь то постільна білизна, скатертини, кухонні приналежності, припадуть козерогові по душі.

Дівчині, яка ще не обзавелася сім’єю, теж можна подарувати різні деталі інтер’єру. Ось тут і ваза, і скатертина, і картина будуть до речі. Підійти вони повинні за якістю і кольором.

Дівчині, яка тільки почала сходження по кар’єрних сходах (робота — частина життя представників цього знака, адже їх честолюбство складно задовольнити, займаючись домашніми справами) можна подарувати ділові аксесуари. Вона щиро зрадіє всьому, що поєднує в собі три речі:

 1. Висока якість.
 2. Строгість форм.
 3. Практичність.

Чудернацьких подарунків накшталт громіздких статуеток або бюстів дарувати не треба. Хоча цілком можливо практичний представник стихії Земля і знайде їм застосування — підіпре ними що-небудь . А ось про все, що пов’язано з відпочинком і цікавим проведенням часу, варто всерйоз задуматися тим, що хоче подарувати не просто річ (хай дорогу і якісну), але враження.

Про дозвілля практичне замовте слово

Стільки багато часу присвячує наполегливий талановитий знак роботі і сім’ї, що нагадувати про відпочинок йому просто необхідно. Відвідування СПА, похід у театр, посиденьки в кафе допоможуть розслабитися, відволіктися від повинності, посміхнутися. Дівчині, що завантажена діяльністю, до душі доведеться похід в кіно, в театр або на виставку.

Провести разом дозвілля, організоване вами з любов’ю і розумінням натури козерога — подарунок поза конкуренцією. Такі подарунки — інвестиція в майбутній розвиток відносин, будь то особистий або діловий рівень. Хоч і заземлений, козеріг цінує щирість, добре ставлення і прагнення присвятити йому, сталому, звиклому всього добиватися самому, свій вільний час.

Отже, тепер підведемо підсумки. Щоб догодити козерогові враховуйте наступне:

 1. Робіть ставки на якість і практичність.
 2. Не бійтеся: навіть якщо подарунок не практичний, козеріг щиро віддячить.
 3. Не питайте, що ж таке тобі подарувати, а дивіться, що по душі дівчині або жінці, чим вона захоплена.
 4. Дозвілля — це те, чого потребують всі, а якісно організоване дозвілля — це те, що завжди оцінять жінки козероги.
 5. Час, проведений разом з козерогом, найкраща інвестиція у розвиток відносин, адже навіть практичним потрібна увага і турбота.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *