Подарунки на останній дзвінок вчителям: вибираємо найкращі презенти

Як часто можна дякувати нашим вчителям за те, що вони у нас є і за те, що вони для нас зробили? Найкраще — кожен день! Звичайно, в свята для цього є особливий привід, шкода, що свят у навчальному році не так вже й багато. Найулюбленішим і найпопулярнішим з усіх шкільних свят було і залишається останній дзвінок. Це особливий день, в який можна і потрібно побажати улюбленим вчителям добре відпочити влітку, щоб повернутися в класи з новими силами, професійними і творчими задумами.

Подарунки на останній дзвінок вчителям – якими вони повинні бути, щоб дійсно сподобатися і запам’ятатися? Кому саме робити такі подарунки – всім викладачам, одному класному керівнику або тільки самим улюбленим вчителям? Тут все вирішує загальна думка школярів та їх батьків, а також бюджет, в який потрібно вкластися.

Солодкі подарунки

Презенти такого роду можуть бути однаковими для всіх вчителів класу або незначно відрізнятися. Іноді потрібно проявити фантазію, але результат того вартий.

 • Букети з цукерок набувають все більшу популярність. Такий букет не втратить вигляд і не зів’яне, а згодом дозволить влаштувати чаювання для всіх. До того ж можна зробити самостійно з цукерок оригінальну фігуру – шкільний дзвінок, глобус або м’яч.
 • Фігури з шоколаду в подарунковій упаковці. Якщо вибрати оригінальний дизайн такої «шоколадки», приголомшливе враження гарантовано. Такий подарунок сподобається не тільки вчителькам, але і викладачам чоловікам, головне, правильно вибрати зовнішній вигляд подарунка.
 • Торт на замовлення. Можна також запросити всіх викладачів на чай з оригінальним, зробленим на замовлення тортом на навчальну тематику. Вчителі із задоволенням проведуть час в неформальній обстановці і поспілкуються з учнями та їх батьками перед довгими канікулами.

Тематичні подарунки

Тут доведеться, як слід поламати голову, щоб для кожного вчителя підібрати щось своє. Подарунок може бути пов’язаний з предметом або якимось хобі вчителя, про які точно відомо учням.

 • Квіти. Якщо учитель – завзятий квітникар, підійде екзотична горщечна рослина. Такий подарунок також оцінить вчитель біології або той, у кого в кабінеті багато квітів. Якщо ви не знаєте, яка рослина підійде для такого випадку краще віддати перевагу невибагливим і часто квітучим рослинам або карликовим деревам.
 • Футбольний м’яч. Улюблений фізрук напевно не відмовиться отримати безкоштовний урок гри в гольф, хороший футбольний м’яч або боксерські рукавички. А ще краще – штангу і набір гантелей на додачу.
 • Карта або глобус. Вчителю географії можна подарувати картину із зображенням давньої карти, великий глобус, барвистий фотоколаж або гру «монополія», в якій перераховуються всі види корисних копалин. Останній варіант підійде тільки для молодих і з почуттям гумору вчителів.
 • Словники, довідники та енциклопедії. Ще один універсальний, але все-таки прекрасний варіант, який підходить для вчителів, які викладають будь-які предмети.
 • Парасолька. Для вчителя музики – парасолька з зображенням нот, нотних ключів та інших музичних знаків, барвистий нотний зошит або цікавий сувенірний інструмент – бубн або ложки

Подарунки з «родзинкою»

Є речі, начебто прості на вигляд, але все-таки особливі, і тому гідні стати подарунками на останній дзвінок.

 • Фотоколаж. В рамці, з учнями, які були зняті не в шкільній формі, а більш вільно, оригінально або навіть нестандартно. Це самий універсальний і цікавий подарунок, який не просто порадує вчителя, а дозволить йому зберегти пам’ять про вас на довгі роки.
 • Фотоальбом у шкіряній обкладинці, з гарним оздобленням і дуже представницький. Такий фотоальбом припаде до смаку солідним і серйозним представникам самої важливої професії.
 • Інтер’єрна прикраса, але не проста, а оригінальна, ручної роботи. Вибирайте презент, виходячи зі смаків і уподобань учителя. Це може бути красива картина, годинник, ваза або статуетка.
 • Флеш-накопичувач, який можна повісити на шию або використовувати як брелок на кільці з ключами. У таких флешок обов’язково повинен бути цікавий дизайн.
 • Щоденник або записна книжка такого ж типу. Краще всього вибрати варіант зі сторінками під старовину, в небанальній обкладинці.
 • Велика ваза, наповнена цукерками і записочки з найкращими побажаннями. Цікавий, а головне-оригінальний подарунок, який сподобається веселій і добродушній людині.

Що краще не дарувати?

У багатьох вчителів накопичуються буквально купи подарунків «для галочки», які потім фактично нікуди дівати. Так що «чорний список» подарунків теж знадобиться:

 • стандартні кружки, чайні/кавові пари;
 • картини та статуетки з розряду ширвжитку;
 • книги, про які достеменно невідомо, що вони сподобаються.

Загалом, геть все буденне і неоригінальне!

До речі, ось такий оригінальний кошик з цукерок можна зробити в подарунок вчителям. Дивимося відео.

Іноді доводиться добряче поламати голову, щоб придумати по-справжньому пам’ятні подарунки. Але радість улюблених вчителів, їх задоволення і вдячність варті багатьох наших зусиль. Особливо якщо при цьому не забувати про прості, але такі необхідні нашим викладачам слова – учнівські та батьківські «спасибі».

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *