Особливий подарунок для улюбленого вчителя на випускний

Випускний – свято особливе. Яскраве, зухвале, галасливе і в той же час зворушливе і в чомусь навіть сумне. Адже у дітей закінчується великий і значимий етап в житті, а вчителі та вихователі прощаються зі своїми улюбленими вихованцями.

Напередодні випускного батьки і самі випускники збиваються з ніг у пошуках ідеального подарунка для свого вчителя або вихователя. Але висловити любов і вдячність за роки, проведені разом в дитячому саду або в школі, звичайним – навіть дуже дорогим! – подарунком просто неможливо.

За роки навчання у вас напевно накопичилося безліч приємних спогадів. Це і спільні поїздки, і посиденьки в класі, і кумедні випадки на уроках та перервах, і перші успіхи в творчості… Все, що разом пережили випускники та їх улюблений вчитель. Так чому б не створити з цих спогадів єдиний у своєму роді подарунок – відеопривітання? Адже емоції і спогади, які ви вкладете в нього, – це найкращий подарунок, який тільки можна придумати!

Що можна включити в ваше відео до випускного? Фотографії та відео, зібрані випускниками та їх батьками за роки навчання. Спеціально зняті відеоспогади учнів – адже кожному є про що розповісти і чим поділитися! А можна подарувати цілий фільм зі своїм сюжетом або креативне відеопривітання. Взяти участь у зйомках зможуть всі учні класу!

Можна зробити з ваших фотографій єдине слайд-шоу або з’єднати «шматочки» відео в єдиний фільм. І навіть через багато років вчитель, дивлячись на обличчя своїх вихованців і слухаючи їхні голоси, кожен раз буде згадувати про випуск і своїх улюблених учнів!

Подарувати своє відео можна на звичайному носії – диску або флешці. А для тих, хто хоче справити на вчителя незабутнє враження, оптимальним варіантом буде відеолистівка: спеціальний гаджет, призначений якраз для таких видеоподарунків.

Відеолистівка складається з обкладинки з індивідуальним дизайном і вбудованого екрану діагоналлю 4,3 дюйма (приблизно як у звичайного смартфона) або 7 дюймів (як невеликий планшет). І у неї є декілька переваг перед звичайними дисками і флешками:

  • По-перше, відеолистівка не вимагає ніяких додаткових пристроїв або перехідників: вчитель зможе подивитися відео або показати його своїм близьким у будь-який момент і в будь-якому місці.
  • По-друге, вона дуже проста в обігу: відеолистівка починає відтворювати відео або слайд-шоу відразу після того, як її відкрили. Керувати зображеннями і файлами можна за допомогою п’яти простих кнопок (перемотування вперед/назад, збільшення/зменшення звуку, пауза). З цим гаджетом легко впорається і молодий вчитель інформатики, і літня вчителька, яка не дуже ладнає з сучасною технікою. Заряджати листівку можна від мережі або від комп’ютера.

Приємним доповненням до всіх інших плюсів відеолистівки стане її вартість. Вона не надто збільшить «випускний бюджет», зате принесе масу приємних емоцій і самим випускникам, і їх вчителю!

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *